Jungle Cat
Apartament “Jungle Cat”

Apartament "Jungle Cat". Jest to nowoczesny i komfortowy apartament z parkingiem podziemnym w nowym Osiedlu, w wyjątkowej lokalizacji w Lublinie, na Starym Mieście. Apartament usytuowany przy kameralnej ulicy Misjonarskiej w sercu miasta, między zabytkowym Seminarium Duchownym a historycznym budynkiem Starej Słodowni. Apartament stanowi alternatywę dla osób pragnących cieszyć się mieszkaniem w klimatycznej części miasta Lublina, jednak ceniących sobie wygodę związaną ze współczesnym budownictwem. Z balkonu apartamentu roztacza się ciekawy widok na historyczny budynek Starej Słodowni „Perła” i zabytkowe Seminarium Duchowne.

Apartament jest w pełni wyposażony w sprzęt AGD, RTV, naczynia i pościel z Internetem i telewizją.

Kompleks Osiedla składa się z 2 niewysokich kameralnych apartamentowców. Apartamentowce to unikalny przykład nowoczesnej zabudowy tarasowej, wpasowującej się w architekturę Starego Miasta.

Apartament jest przeznaczony na 4 osoby (1 łóżko 2 osobowe  i 1 sofa na 2 osoby). To jest apartament znakomicie zaprojektowany przez designera, znajdujący się na 1 piętrze, składający się z pokoju, aneksu kuchennego i łazienki. Przestrzeń apartamentu 35 m2. W apartamencie zainstalowana klimatyzacja firmy Innova.

Cena wynajęcia Apartamentu waha się w zależności od sezonu, liczby Gości i przeciętnie wynosi 240 Zł za dobę.zarezerwuj termin